Сьогодні   головнаафіша + анонсвізитницяоголошеннянаше містоvip-людиvip-сайтипартнерипослуги


 

     Довідник

  •  автолюбителя   •  автовозалу   •  залізничного       вокзалу
  •  здоров'я
  •  етикетки
  •  статті


      Реклама


 
     
      Реклама


 
   довідник автовокзалу —> Розклад руху автобусів на коломийський напрямок
    ---- Розклад руху автобусів на богородчанський напрямок

---- Розклад руху автобусів на бучацький напрямок

---- Розклад руху автобусів на городенківський напрямок
      
---- Розклад руху автобусів на калушський напрямок

---- 
Розклад руху автобусів на коломийський напрямок

---- Розклад руху автобусів на надвірнянський напрямок

---- Розклад руху автобусів на рогатинський напрямок

---- Розклад руху автобусів на міжнародний напрямок
 
№ Платформи Прибуття
на АВ
Назва маршруту Відправлення з АВ Час прибуття в кінц. пункт
2
8:00, 9:00
Івано-Франківськ-Снятин
9:40, 10:15, 13:15
12:00, 12:20, 15:30
2
15:24, 15:30, 18:40
Івано-Франківськ-Снятин
15:40, 16:12, 19:20
18:30, 19:36, 22:00
2
17:25, 6:55, 7:52, 8:25
Івано-Франківськ-Коломия
6:45, 7:25, 8:00,
9:20
8:00, 8:35, 9:12, 10:35
2
16:10, 9:35, 9:35, 9:50
Івано-Франківськ-Коломия
9:25, 9:50, 10:00, 10:10
10:50, 11:25, 11:20, 11:45
2
-
Івано-Франківськ-Коломия
10:20, 10:50, 11:25, 11:40, 11:50
11:55, 12:05, 12:35, 13:00
2
10:25, 12:00, 10:15, 12:20
Івано-Франківськ-Коломия
11:35, 12:20, 13:00, 13:35
13:15, 13:30, 14:45, 14:55
2
12:45, 9:40, 13:55, 14:25
Івано-Франківськ-Коломия
13:55, 14:10, 14:40, 15:20
15:10, 15:35, 16:05, 16:45
2
15:20, 16:35, 16:25, 15:35
Івано-Франківськ-Коломия
16:08, 17:00, 17:15, 18:25
17:25, 18:45, 19:25, 19:45
2
19:45, 17:15
Івано-Франківськ-Коломия
20:00, 18:55
21:35, 20:30
2
6:25
Рогатин-Кути
6:30
10:00
2
7:00
Калуш-Чернівці
7:10
11:44
2
21:20, 20:35, 8:11, 9:27
Івано-Франківськ-Косів
7:40, 7:50, 8:05, 8:45, 10:30(крім неділі)
10:05, 10:10, 11:02, 13:00
2
9:10, 10:25, 12:05, 13:25
Івано-Франківськ-Косів
10:40(крім неділі),
12:05, 13:30, 14:25
13:35, 13:30, 16:30, 17:00
2
14:50, 16:46
Івано-Франківськ-Косів
16:05, 17:05, 17:35, 18:05
18:45, 19:15, 19:47, 20:40
2
19:25, 9:00, 10:20, 12:40, 19:10
Івано-Франківськ-Верховина
8:15, 9:35, 15:00, 17:20, 19:40
12:10, 13:45, 19:40, 21:40, 23:40
2
8:00
Івано-Франківськ-Слобода
8:25
9:35
2
7:40, 13:00, 18:00
Івано-Франківськ-Торговиця
8:27, 13:45, 19:15
9:35, 14:50, 20:20
2
8:20
Стрий-Чернівці
8:30
12:10
2
7:20, 17:45
Івано-Франківськ-В.Рожен
8:35, 17:55
11:45, 20:59
2
8:25, 15:00
Івано-Франківськ-Ковалівка
8:55, 15:05
10:40, 11:10
2
17:45
Івано-Франківськ-Бельци
ч/з день
9:05
18:50
2
13:30, 18:00
Івано-Франківськ-Коршів
(крім неділі)
9:45, 14:05, 18:45
11:05, 15:30, 20:00
2
9:25, 15:25
Івано-Франківськ-Грушів
10:55, 16:30
12:40, 18:15
2
10:35
Трускавець-Коломия
11:15
12:45
2
7:45, 16:00
Івано-Франківськ-Серед.Березів
9:45, 16:17
11:45, 18:45
2
11:15
Львів-Кути
11:45
15:10
2
11:30
Івано-Франківськ-Печеніжин
12:30
14:15
2
10:15, 13:15, 20:20
Івано-Франківськ-Чернівці
6:00, 8:00, 12:40, 13:45
9:30, 16:45, 16:50,
2
12:45
Львів-Чернівці
13:40
17:25
2
14:05
Івано-Франківськ-Королівка
14:30
16:15
2
15:00
Калуш-Кути
(крім суботи)
15:30
18:50
2
15:40
Рівне-Коломия
15:50
19:25
2
12:50, 15:30
Трускавець-Чернівці
13:10, 16:10
16:10, 20:00
2
12:55
Івано-Франківськ-Вижниця
16:15
19:33
2
14:00
Івано-Франківськ-Молодятин
16:25
18:25
2
14:55
Івано-Франківськ-Космач
(крім неділі)
16:40
19:10
2
11:40, 21:00
Львів-Снятин
12:00, 21:15
14:30, 23:45
2
15:00
Івано-Франківськ-Підгайчики
16:50
18:35
2
17:00
Львів-Вижниця
17:30
21:08
2
13:20
Івано-Франківськ-Рунгури
17:45
20:05
2
17:55
Львів-Коломия
18:10
19:45
2
18:10
Івано-Франківськ-Тюдів
18:40
21:20
2
22:20
Львів-Кишинів
22:40
9:05

 
     
 
??????? ?????? Украинский портАл  
|на головну||афіша+анонс||візитниця||оголошення||наше місто||VIP-люди||VIP-сайти||партнери||послуги||про нас|
Copyright  ©  2006-3006 VIP-inform.com.ua всі права застережені.  Електропочта: mail[at]vip-inform.com.ua